Wystawa w Wieliczce

Co roku w słoneczne niedzielne przedpołudnie Zamek Żupny w Wieliczce przeżywa oblężenie. Najeźdzcami są ludzie o niecodziennych pasjach, takich jak na przykład (element zaskoczenia) tablice rejestracyjne. 29 maja 2011 miał miejsce V Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych.

Do dyspozycji dostaliśmy cały namiot. Stanowisko wystawowe cieszyło się dużym zainteresowaniem przechodniów i zostało przyjęte bardzo ciepło. Największe zainteresowanie wzbudzały kolorowe tablice z USA. Uczestnictwo w wystawie zostało nagrdzone okolicznościowymi gadżetami i kilkoma nowymi tablicami od hojnych mieszkańców Wieliczki.

Dziękuję klubowiczom:

- PL.PL8.14 za inicjatywę i materiał wystawowy
- PL.PL8.33 za pomoc w stworzeniu wystawy
oraz dwójce całodziennie wspierających gości.
PRZYGOTOWANIA DO WYSTAWY - ściany namiotu z worków jutowych powstawały niecałe 30 minut. Tablice do worków mocowane były za pomocą cienkiego drutu. Taki sposób instalacji pozwala na wcześniejsze przygotowanie łatwych do przenoszenia elemntów wystawowych.
NAMIOT WYSTAWOWY - Wnętrze namiotu skrywało w sobie skromny przegląd części historii polskich tablic rejestracyjnych, z zewnątrz zdobiły go okazy z Europy i dalszych kontynentów.
DYPLOM - Miła pamiątka od organizatorów festiwalu do powieszenia na ścianie w miejscu brakujących tablic. W 2013 kolejna wystawa!


Przygotował: J. Kołodziejczyk (PL.PL8.2)